Nowy numer 25/2018 Archiwum

Promocja drugiego wydania książki "Obóz pracy w Mysłowicach w latach 1945-1946", Mysłowice, 7 stycznia

7 stycznia o 11.00 w Muzeum Miasta Mysłowice odbędzie się promocja drugiego wydania książki "Obóz pracy w Mysłowicach w latach 1945-1946" autorstwa Wacława Dubiańskiego, pracownika katowickiego oddziału IPN.

W książce zawarto m.in. opis przyczyny zatrzymywania więźniów w obozie, biografię zbiorową załogi obozowej, dzieje obozu w układzie chronologicznym, opis postawy i zadań funkcjonariuszy, postaw więźniów, charakterystykę przymusowej pracy więźniów w ramach COP.

Podczas promocji książki odbędzie się spotkanie z Sebastianem Rosenbaumem, pracownikiem Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej, Katowickiego oddziału IPN.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama