Nowy numer 33/2018 Archiwum

Kolędowanie pod ziemią

Już w środę orszak Trzech Króli, a po nim rodzinne śpiewanie na poziomie 170 w Kopalni Guido.

W uroczystość Objawienia Pańskiego w kaplicy św. Barbary na poziomie 170 w Kopalni Guido odbędzie się rodzinne kolędowanie. Na sprowadzanych specjalnie na tę okazję organach zagra znakomity organista, wirtuoz i profesor sztuk muzycznych Julian Gembalski. Koncert uświetni występ chóru Cantus Floridus. Wspólne kolędowanie poprzedzi Msza św., którą odprawi kapelan kaplicy świętej Barbary, ks. prał. Stanisław Puchała.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na antenie Polskiego Radia Katowice.

Koncert kolędowy rozpocznie się o godz. 19. Zjazdy pod ziemię będą się odbywać od 17.45 do 18.45. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest rezerwacja pod nr. tel. 32/ 271 40 77. Wstęp wolny.

Kaplica św. Barbary na poziomie 170 w Kopalni Guido   Kaplica św. Barbary na poziomie 170 w Kopalni Guido Materiały promocyjne

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama