Nowy numer 22/2020 Archiwum

Takiego Sylwestra jeszcze nie miałeś

Jego gośćmi specjalnymi będą ubodzy i bezdomni. Nie zabraknie też dobrej muzyki i jedzenia.

Mowa o Sylwestrze z Ubogimi. Taką niecodzienną imprezę w roku ubiegłym zorganizowali klerycy naszego seminarium oraz młodzi wolontariusze z Katowic.

Dzięki nim 150 przybyłych gości, wśród których byli bezdomni i ubodzy, zostało profesjonalnie obsłużonych przez taką samą liczbę wolontariuszy.

Na każdego gościa czekały wizytówki, bogato zastawiony stół, profesjonalny wodzirej oraz prezent. Wszyscy uczestniczyli także we Mszy św.

Spotkanie dla osób chcących zaangażować się w tegoroczną edycję Sylwestra z Ubogimi w auli przy parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach odbędzie się w niedzielę 29 listopada o 19.00 w budynku Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego przy ul. Wita Stwosza 17. 

Można pomóc także w przygotowaniach, wpłacając pieniądze na konto dostępne na wydarzeniu: "Piynciok na SYLWESTRA".

Więcej informacji znaleźć można na stronie wydarzenia oraz na Facebooku.  

Zobacz także wzruszające nagranie z 2014 roku.

Sylwester z Ubogimi 2014/2015
Sylwester z Ubogimi

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama