Nowy numer 28/2018 Archiwum

Konferencja dla nauczycieli i rodziców "Seksualizacja kultury w sieci, mediach i w szkole", Katowice-Piotrowice, 17 listopada

Spotkanie nauczycieli, pedagogów, wychowawców i rodziców "Seksualizacja kultury w sieci, mediach i w szkole" odbędzie się we wtorek 17 listopada o 19.00 w parafii NSPJ i św. Jana Bosko w Piotrowicach.

W programie wykłady:
        
1. Pornografia przez przypadek...? Zagrożenia czyhające na dzieci i młodzież w sieci, mediach, filmie oraz w książce. Joanna Gwóźdź – pedagog, trener, pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej (Katowice).

2. Seksualność w programach szkolnych: narzędzie realizacji interesów lobbystów czy pomoc wychowawcza dla rodziców? Magdalena Czarnik – socjolog, tłumacz języka niemieckiego (Kraków).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama