Nowy numer 24/2021 Archiwum

"Gość" wrócił z wakacji

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" rozwiązanie wakacyjnego konkursu fotograficznego "Zabierz »Gościa« na wakacje". Zapraszamy!

"Zabierz »Gościa« na wakacje, zrób sobie z nim zdjęcie i przyślij do nas" - zachęcaliśmy Was w czerwcu. Nie zawiedliście nas. Przez całe lato przesyłaliście nam fotki z różnych stron świata. Zawsze z naszym tygodnikiem. Wszystkie zdjęcia opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej. Można je obejrzeć TUTAJ.

"Gość Niedzielny" odwiedził w ten sposób kilkanaście krajów i kilka kontynentów. Był w Arizonie, w Rio de Janeiro i u stóp szczytu Matterhorn w Szwajcarii. Dotarł do Paryża, na Riwierę Olimpijską i do Zambii. Był czytany pod meczetem, na jachcie, w kajaku, pod namiotem, na plaży, a nawet pod wodą. Czytelnicy przeglądali go na siedząco, leżąco, "chodząco" i do góry nogami. Towarzyszył im w sanatorium, na górskim szlaku i podczas modlitwy w sanktuariach. No i dotarł na koniec świata!

Redakcja katowickiego "Gościa" miała niemały zgryz, przydzielając trofeum zwycięzcy. Nasi Czytelnicy okazali się niezwykle kreatywni i z poczuciem humoru. Kto zdobył laur zwycięstwa? Kto stanął na podium? Kto zdobył wyróżnienie? Rozwiązanie naszego konkursu znajdziecie w najnowszym numerze "Gościa Niedzielnego" (nr 42 z 18 października). Zapraszamy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama