Nowy numer 25/2018 Archiwum

„Czy wiesz, co robi Twoje dziecko?”, konferencja, Katowice, 17 października

Konferencja nt. "Czy wiesz, co robi Twoje dziecko?" odbędzie się 17 października 2015 r. (sobota) w godz. 10.00-13.00 w siedzibie Stowarzyszenia Civitas Christiana, Katowice, ul. 3 Maja 26, I piętro.

Wstęp wolny. Zgłoszenia: e-mail: niepokorni.rodzice@gmail.com

W czasie spotkania zapewniamy opiekę wolontariuszy dla dzieci. Zamiar taki należy zgłosić najpóźniej do 14.10.2015 r. wraz z podaniem wieku dziecka.

Konferencja dotyczy zagrożeń związanych z seksualizacją kultury w sieci, mediach i w szkole oraz o roli rodziców we wspieraniu rozwoju psychoseksualnego młodzieży. Czy wychowanie to sprawa państwa czy rodziny? Jaki wpływ mają rodzice na edukację szkolną?

1. Pornografia przez przypadek...? Zagrożenia czyhające na dzieci i młodzież w sieci, mediach, filmie oraz w książce. Joanna Gwóźdź – pedagog, trener, pracownik Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej (Katowice)

2. Seksualność w programach szkolnych: narzędzie realizacji interesów lobbystów czy pomoc wychowawcza dla rodziców? Magdalena Czarnik – socjolog, tłumacz j. niemieckiego, zaangażowana w inicjatywę Stop Seksualizacji Naszych Dzieci (Kraków)

Organizatorzy:

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana

Stowarzyszenie Wielka Liga

Stowarzyszenie Stop Seksualizacji Naszych Dzieci

Niepokorni Rodzice

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama