Nowy numer 28/2018 Archiwum

Muzyka, tańce i noc konfesjonałów

W sobotę w Katowicach kolejna Mariacka Bless Night.

Koncerty odbędą się na ul. Mariackiej w Katowicach. Wystąpią: zespół Cijon z Ustronia oraz gwiazdy wieczoru - Gabriela Gąsior z zespołem Holy Noiz. Poniżej mała zapowiedź ich umiejętności.

Gabriela Gąsior & Holy Noiz - Słudzy Pańscy Chwalcie Pana
Gabriela Gąsior
Koncert rozpocznie się o 19.30, od 22.00 będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pojednania i pokuty.  Później planowane są: konferencja, Eucharystia i uwielbienie w kościele Mariackim, które poprowadzi Szkoła Nowej Ewangelizacji Rafael z Rudy Śl.

Szczegóły na plakacie poniżej. Do udziału w uwielbieniu Boga zaprasza także ks. Bogdan Kania, moderator ds. nowej ewangelizacji archidiecezji katowickiej.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama