Nowy numer 24/2018 Archiwum

Pogrzeb Pauliny Szołtysek

Marek Szołtysek, tata zmarłej 16-latki z Rybnika, wraz z żoną Małgorzatą i dziećmi, dziękuje wszystkim za wsparcie duchowe i materialne.

17 września w parafii św. Jadwigi w Rybniku odbył się pogrzeb śp. Pauliny Szołtysek. Publikujemy list rodziców zmarłej rybniczanki, w którym dziękują wszystkim osobom pomagającym, wspierającym, modlącym się za rodzinę w chorobie i po śmierci.

"Tym, którzy się modlili za Paulinę Szołtysek; tym, którzy jej pomagali podczas choroby, leczenia i zbierania pieniędzy na lek. Tym, co płakali przy jej śmierci, smucili się na pogrzebie i teraz za nią tęsknią... Tym, którym śmierć Pauliny przypomni rzeczy ważne i przekieruje na lepszy świat... DZIĘKUJEMY! Małgorzata i Marek Szołtysek z dziećmi".

Paulina, córka śląskiego pisarza regionalisty, wydawcy i felietonisty Marka Szołtyska i jego żony Małgorzaty przed ponad rokiem zachorowała na białaczkę. Ta sprawa poruszyła serca bardzo wielu ludzi na Śląsku, którzy modlili się i zbierali pieniądze na leczenie za pośrednictwem Fundacji Iskierka.

Do modlitwy i wyrazów współczucia dla Rodziców i Rodzeństwa Pauliny dołączają pracownicy "Gościa Niedzielnego" i Radia eM.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama