Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zmarła Paulina Szołtysek

16-letnia rybniczanka, na leczenie której pieniądze zbierało wiele środowisk, zmarła w niedzielę około godz. 14.00.

Paulina, córka śląskiego pisarza regionalisty, wydawcy i felietonisty Marka Szołtyska i jego żony Małgorzaty, przed ponad rokiem zachorowała na białaczkę. Ta sprawa poruszyła serca bardzo wielu ludzi na Śląsku, którzy modlili się i zbierali pieniądze na leczenie za pośrednictwem Fundacji Iskierka.

Do modlitwy i wyrazów współczucia dla Rodziców i Rodzeństwa Pauliny dołączają pracownicy "Gościa Niedzielnego".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • Joanna
  13.09.2015 18:47
  Z serca kondolencje dla rodziny... niech Wam Pan błogosławi w tym trudnym czasie żałoby.
  doceń 1
 • red
  13.09.2015 22:05
  Paulina jest już w objęciach kochającego Boga, który przywołuje do siebie człowieka w najlepszym dla niego czasie, choćby po ludzku zdawało się że to nie ten czas... Serdeczne wyrazy wsparcia i współczucia dla Rodziny - niech Pan obdarza pokojem i nadzieją w tym trudnym czasie rozłąki.
  doceń 2
 • Kri
  13.09.2015 23:05
  Wielkie wyrazy współczucia, pamiętam w modlitwie.
  doceń 1
 • wit
  14.09.2015 09:56
  Sprzeciw - ta sprawa poruszyła serca bardzo wielu ludzi NIE TYLKO ŚLĄSKU! Rodzinie szczere wyrazy współczucia. Bóg otrze wszelką łzę!
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama