Nowy numer 28/2018 Archiwum

Słowo Boże o pieniądzach

Nie wiesz, jak z głową wydawać pieniądze i panować nad wydatkami? Odpowiedzi poszukaj w Biblii!

Jeśli chcesz stworzyć dobrze działający budżet domowy, zapanować nad swoimi wydatkami i uniknąć powszechnych błędów w dziedzinie finansów, posłuchaj teraz uważnie. Pismo Święte zawiera ponad 2350 wersetów dotyczących pieniędzy, majątku i bogactwa! Tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania, co wspólnego mają pieniądze (lub ich brak) z życiem wiecznym, i jak nie stać się niewolnikiem portfela.

Wszyscy, którzy chcą pogłębić swoją znajomość słowa Bożego o porady finansowe, mogą wziąć udział w całodniowej konferencja "Biblia o finansach", która odbędzie się 12 września w parafii św. Marcina w Ćwiklicach. Organizatorami są parafia św. Marcina, Edukacja Finansowa Crown, Stowarzyszenie "Kahal" oraz Ośrodek Fundacji "Światło-Życie" ZAKKAI.

Osoby chętne do wzięcia udziału w tym wydarzeniu mogą się zapisać drogą mejlową: kacper.biernacki.dsa@gmail.com lub w kancelarii parafii św. Marcina. Koszt: 65 zł. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama