Nowy numer 28/2018 Archiwum

"Gość" w Szwajcarii

Pierwsi czytelnicy odpowiedzieli już na nasz wakacyjny konkurs.

To rodzina z Paniówek: Danuta i Rafał Majowscy z synami Łukaszem i Krzysztofem.

Pierwsze zdjęcie zostało wykonane 9 lipca po pieszej wędrówce, na szczycie góry Sezner - 2309 m n.p.m. Drugie - dzień później, 10 lipca - w okolicach jeziora Schwarzsee, na wysokości 2583 m n.p.m., u stóp szczytu góry Matterhorn.

Oba zdjęcia z tygodnikiem "Gościa Niedzielnego" zostały zrobione w Szwajcarii.

Zapraszamy kolejnych czytelników do przesyłania zdjęć z naszym tygodnikiem. Zostaną one umieszczone na naszej stronie, a autorzy najciekawszych fotografii otrzymają od nas nagrody. Konkurs trwa do 30 września, jego rozwiązanie - po 15 października.

Więcej o konkursie przeczytasz tutaj.

Danuta i Rafał Majowscy z Paniówek z synami Łukaszem i Krzysztofem. Zdjęcie na szczycie góry Sezner   Danuta i Rafał Majowscy z Paniówek z synami Łukaszem i Krzysztofem. Zdjęcie na szczycie góry Sezner archiwum prywatne

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama