Nowy numer 25/2018 Archiwum

Kobieta zostawiła dziecko w samochodzie

9-letni chłopiec był w nim ok. 30 min. Matce grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. 17.00 pod supermarketem Piotr i Paweł na ul. Bażantów w Katowicach. - Ktoś zauważył w samochodzie chłopca. Był czerwony, zamknięty, nie mógł się wydostać - tłumaczy aspirant Adam Jachimczak z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Do akcji włączył się ochroniarz, przejeżdżał tam również policjant kryminalny z IV Komisariatu. On także się zatrzymał. - Ochroniarz od jakiegoś kierowcy dostał klucz do kół, rozbił szybę, wyciągnięto dziecko. Dopiero później znalazła się jego mama. Prawdopodobnie kobieta usłyszy zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo, za co grozi jej jako matce do 5 lat więzienia - dodaje Jachimczak.

Kobieta już została wstępnie przesłuchana.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama