Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zmiany proboszczów i administratorów

Księża archidiecezji katowickiej otrzymali w czwartek dekrety.

Zmiany dotyczą dziesięciu kapłanów.

Ks. Krzysztof Tabath obejmuje parafię MB Częstochowskiej w Knurowie, ks. Mirosław Smykała - Imienia Maryi w Radostowicach, ks. Andrzej Pyrsz - Narodzenia NMP w Pszowie, ks. Jacek Starosta - św. Marii Magdaleny w Lubomi, ks. Marek Długajczyk - Nawiedzenia NMP w Połomi, ks. Dariusz Borowiec - Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Piekarach Śl.-Kamieniu, ks. Edward Fórmanowski - św. Mikołaja w Pstrążnej, ks. Zbigniew Mizia - Niepokalanego Serca NMP w Łaziskach Górnych (Dolnych), ks. Bogdan Wąż - MB Piekarskiej w Jastrzębiu-Zdroju-Boryni, ks. Joachim Glanc - NSPJ w Pszowie-Krzyżkowicach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • suchar64
  13.06.2015 21:27
  Gdyby jeszcze była informacja od kiedy obejmują parafię byłoby superfajnie. Poza tym kogoś zastępują i byłoby dobrze wiedzieć kto z proboszczów idzie na emeryturę a kto obejmuje inne obowiązki.
  doceń 2
 • hub381
  18.08.2016 19:03
  W/g nominacji na proboszczów,zapomniano o ks.Jacku z Siemianowic? Co sie stało z jego nominacją ?
  doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama