Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Otwarcie wystawy "Igrzysko boże. Zbigniew Podsiadło. Fotografia", Muzeum Śląskie, Katowice, 16 maja

Obie siedziby Muzeum Śląskiego zapraszają 16 maja na Noc Muzeów. W starej - przy al. Korfantego 3 - wśród innych atrakcji zostanie o 18.00 otwarta wystawa "Igrzysko boże. Zbigniew Podsiadło. Fotografia". To 60 zdjęć związanych z życiem człowieka w jego religijnym wymiarze, z Kościołami różnych wyznań, przydrożnymi świątkami, cmentarzami osadzonymi w różnych krajobrazach.

Po otwarciu wystawy, od 18.30 do 20.00, Zbigniew Podsiadło będzie przedstawiał prelekcję z pokazem multimedialnym "Między nocą a dniem. Światło w fotografii".

Wystawa będzie czynna do 27 września.

Otwarcie wystawy "Igrzysko boże. Zbigniew Podsiadło. Fotografia", Muzeum Śląskie, Katowice, 16 maja   Jedna z fotografii na wystawie w Muzeum Śląskiem przy al. Korfantego 3 Zbigniew Podsiadło

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL