Nowy numer 24/2018 Archiwum

Las Palmas

W parafii Matki Boskiej Bolesnej w Brzęczkowicach od wielu lat odbywa się konkurs dla dzieci i młodzieży na najpiękniejszą i najwyższą palmę.

Konkurs co roku cieszy się ogromnym powodzeniem. Wokół ołtarza wyrasta las palm, malutkich i kilkumetrowych, zielonych i bardzo kolorowych, mocno ozdobionych i nieco skromniejszych.

Przed rozpoczęciem Mszy św. wszystkie palmy zostały poświęcone. W konkursie zwyciężyły m.in. palmy wykonane przez dzieci z parafialnej ochronki, a także z Domu Małego Dziecka im. Ojca Pio. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni słodyczami.

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama