Nowy numer 33/2018 Archiwum

Musical pasyjny "Twoje życie - Twój wybór", Ruda Śl., 28 marca

28 marca o 19.15  (sobota) w kościele św. Michała Archanioła w Rudzie Śląskiej-Orzegowie i 31 marca o 19.00 (wtorek) w  parafii NSPJ w Rudzie Śląskiej-Bykowinie zostanie wystawiony musical pasyjny „Twoje życie Twój wybór". To historia Artura - celebryty, który prowadzi światowe życie w blasku fleszy, ale tak naprawdę jest sam. Podczas kolejnego wieczoru, sącząc drinka, uświadamia sobie, że nie radzi sobie z życiem. Zasypia i budzi się w innym świecie...

Musical jest uwieńczeniem tegorocznych rekolekcji wielkopostnych dla dzieci ze szkół podstawowych: SP 36 i SP 6 w Rudzie Śląskiej, w którym weźmie udział prawie 200 osób. Musical ewangelizacyjny jest nową formą przekazu, która spotyka się z dużym zainteresowaniem widzów, szczególnie młodych. Po musicalu dla chętnych Noc Konfesjonałów.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama