GN 28/2018 Archiwum

Jerzy Borecki zamiast Zagórowskiego

To on decyzją Rady Nadzorczej JSW będzie pełnił obowiązki prezesa spółki.

Taką decyzję Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej podjęła we wtorek w Warszawie. Jerzy Borecki jest zastępcą ds. technicznych, funkcję prezesa sprawować będzie do czasu powołania nowego szefa spółki.

"Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. informuje, iż w związku ze złożoną rezygnacją przez Pana Jarosława Zagórowskiego z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu JSW, o czym Spółka informowała w raporcie bieżącym nr 13/2015 z dnia 16.02.2015 r. - Rada Nadzorcza JSW podjęła w dniu dzisiejszym uchwałę o powierzeniu Panu Jerzemu Boreckiemu, Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Technicznych, pełnienia obowiązków Prezesa Zarządu Spółki od dnia 18 lutego 2015 r. do czasu powołania nowego Prezesa Zarządu" - podaje spółka w specjalnym komunikacie.

Zagórowski do dymisji podał się w poniedziałek. Wcześniej, w piątek, związkowcy zawarli porozumienie z zarządem JSW, w poniedziałek górnicy wrócili do pracy, kończąc tym samym strajk trwający od 28 stycznia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama