GN 28/2018 Archiwum

Zaginął Adam Cieślak

To 25-letni mieszkaniec Tychów. W piątek udał się na Mszę św. i od tej pory nie ma z nim kontaktu.

Adam Cieślak ma 25 lat, 184 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i jest blondynem o niebieskich oczach. Wyszedł z domu przy ul. Darwina (os. D) w piątek 6 lutego przed godz. 18 na Mszę św. do kościoła Świętej Rodziny (os. E). Tam widziano go po raz ostatni.

Miał na sobie czarną kurtkę, ciemne jeansy, zieloną bluzę i buty za kostkę. Nie zabrał telefonu, wziął jedynie portfel z dokumentami. Zostawił włączony komputer, obok notatki.

Adam, jak podkreślają jego znajomi, jest osobą bardzo aktywną, angażuje się w wiele kościelnych inicjatyw, jeździł na różne wyjazdy organizowane przez Kościół. Nigdy jednak nie zostawiał swojej rodziny bez żadnych informacji. Mężczyzna jest także studentem 5. roku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego.

Rodzina i przyjaciele akcję poszukiwania Adama organizują m.in. na Facebooku. - Jest to bardzo rozsądny chłopak, osoba naprawdę Boża - mówi o nim jego znajoma Magdalena Biolik, administratorka facebookowej akcji.

Bliscy i znajomi od niedzieli wieczorem przeszukują Tychy, plakatują miasto, szukają informacji wśród przechodniów. Na specjalnej podstronie Google Maps zaznaczają miejsca, które zostały przez nich już sprawdzone.

Wszyscy, którzy mają jakieś informacje na temat pobytu lub planów poszukiwanego, proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach (32/ 325 62 00), na Facebooku lub pod numerami 608 633 503 (Magda) oraz 517 323 315.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • gość
  10.02.2015 18:53
  Adaś odnaleziony :)
  doceń 1
 • moniTychy
  10.02.2015 22:44
  Dziś wrócił... zza granicy...
  A to psikus. Kolega se tripa urządził :P
  doceń 1
 • Bea
  12.02.2015 01:53
  http://wiadomosci.onet.pl/slask/odnalazl-sie-25-latek-z-tychow-pojechal-do-budapesztu/h63qz
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama