Nowy numer 33/2018 Archiwum

Na miejscu prezesa podałbym się do dymisji

O sytuacji w Jastrzębskiej Spółce Węglowej mówi prof. Andrzej Barczak.

Nie kończy się strajk w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Choć związkowcy i zarząd podpisali w piątek protokół zgodności i rozbieżności, to nadal nie odniosła się do niego Rada Nadzorcza JSW. Dlatego związkowcy rozważają zaostrzenie protestu w najbliższych dniach, a już dziś zorganizują demonstrację przed siedzibą spółki.

Podkreślają przy tym, że nie będzie porozumienia, dopóki prezesem JSW pozostanie Jarosław Zagórowski. - Na miejscu prezesa sam podałbym się do dymisji - mówił w "Rozmowie Poranka" Radia eM, prof. Andrzej Barczak z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Całość poniżej:

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • emeryt1950
  09.02.2015 12:22
  Ten prezesina jest PRZYSPAWANY do koryta!
  doceń 1
 • Piotr_Adamczyk
  09.02.2015 14:51
  Dziwi mnie fakt, że Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej nie podjęła do tej pory żadnej decyzji.
  http://www.jsw.pl/o-nas/rada-nadzorcza/

  Jeszcze bardziej dziwi mnie fakt, że górnicze związki są finansowane z budżetu kopalń, a nie z dobrowolnych składek członkowskich. Tym samym z NSSZ należałoby wykreślić "niezależny".

  Obecnie mamy do czynienia z szantażem związkowców wobec Zarządu JSW, którzy w swoich poczynaniach nie uwzględniają faktu, iż cena węgla koksującego spadła o ponad połowę.

  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama