Nowy numer 25/2018 Archiwum

Protest o głowę prezesa JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa to kasa, z której wyciągane są pieniądze na ratowanie budżetu państwa lub innych spółek węglowych. Taki wniosek w rozmowie z Łukaszem Zychem wysuwa Jerzy Markowski, górniczy ekspert.

Wracamy do napięcia w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. W ocenach często pojawiają się porównania do sytuacji sprzed kilkunastu dni w Kompanii Węglowej, w której udało się wypracować porozumienie ze stroną rządową.

Nie wszyscy się z tym zgadzają. Jerzy Markowski, górniczy ekspert, w rozmowie z reporterem Radia eM zauważa, że sytuacja w Kompanii Węglowej i JSW jest zupełnie inna i wymaga zastosowania różnych rozwiązań. Tym tematem interesował się Łukasz Zych. Poniżej jego rozmowa z J. Markowskim.

Do sytuacji w JSW będziemy jeszcze wracać w wiadomościach Radia eM oraz w internetowym wydaniu "Gościa Katowickiego".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama