Nowy numer 28/2018 Archiwum

Wielkie przypomnienie

- Wasza działalność musi przede wszystkim wskazywać na Chrystusa, a Chrystus to więcej niż idea czy stowarzyszenie - mówił młodym z KSM ks. Krzysztof Brachmański.

W sobotę w kościele św. Józefa w Piekarach Śląskich odbył się doroczny kolędowy dzień skupienia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży archidiecezji katowickiej.

Rozpoczął się on Mszą świętą o godz. 10, w czasie której kazanie wygłosił asystent diecezjalny KSM, ks. Brachmański. - Wasza działalność musi przede wszystkim wskazywać na Chrystusa, a Chrystus to więcej niż idea czy stowarzyszenie - przypomniał.

Po Mszy młodzi radośnie wyśpiewywali kolędy, szczególnie chętnie wykonywali te dawniejsze utwory. Po radosnym i, wcale niekrótkim, śpiewie, goście udali się na poczęstunek przygotowany przez gospodarzy, oddział KSM przy parafii św. Józefa.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama