Nowy numer 3/2019 Archiwum

Dołącz swój głos

Dołącz swój głos do chóru i zaśpiewaj z mocą podczas uroczystości święceń biskupich ks. Marka Szkudły i ks. Adama Wodarczyka 6 stycznia w archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Ośrodek Liturgiczny Ruchu Światło-Życie archidiecezji katowickiej zaprasza na warsztaty muzyczne przygotowującego do tego wydarzenia. W tym dniu przypada uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli), dlatego, jak zapewniają organizatorzy, będzie wielkie kolędowanie!

W oprawę muzyczną liturgii, podczas której ks. Marek Szkudło i ks. Adam Wodarczyk zostaną wyświęceni na biskupów pomocniczych archidiecezji katowickiej, włączy się, specjalnie na tę okazję utworzony, ogólnopolski chór. Organizatorzy zapraszają na warsztaty wszystkie osoby, które chcą podziękować kapłanom za ich dotychczasową posługę oraz modlić się o dary Ducha Świętego potrzebne w sprawowaniu władzy pasterskiej w archidiecezji.

Chórowi będzie towarzyszyć orkiestra symfoniczna składająca się ze studentów Akademii Muzycznej oraz uczniów Szkół Muzycznych II st. Zgłoszenia do orkiestry będą rozpatrywane indywidualnie. Można je przesyłać na adres: sakra@osrodekliturgiczny.pl z krótkim podaniem muzycznego wykształcenia i doświadczenia gry na instrumencie.

Warsztaty odbędą się od 4 do 6 stycznia 2015 roku w Ośrodku Profilaktyczno-Szkoleniowym im. ks. Blachnickiego w Katowicach-Brynowie.

Warunkami uczestnictwa są: obecność na całych warsztatach, włącznie z próbą akustyczną (to wymóg transmisji telewizyjnej), doświadczenie śpiewu w chórze 4-głosowym, wypełnienie formularza, który znajduje się TUTAJ.

Potwierdzenie przyjęcia do chóru zostanie wysłane indywidualnie na adres e-mailowy.

Więcej informacji na stronie: www.osrodekliturgiczny.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy