Nowy numer 3/2019 Archiwum

Silesia zaprasza na Noc Konfesjonałów

Coraz bliżej święta. Możesz kupić prezenty i wyspowiadać się w jednym miejscu.

To kolejna już tego typu ewangelizacyjna akcja w kaplicy św. Barbary przy Silesia City Center. Każdy, kto w poniedziałek znajdzie się w jej pobliżu, będzie mógł skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania oraz wspólnej modlitwy.

Noc Konfesjonałów rozpocznie się o 19.30 modlitwą za miasto Katowice. W tym samym czasie w konfesjonałach posługiwać będą kapłani. Wszystko zakończyć ma się ok. 23.00.

- Tak naprawdę będziemy, dopóki ludzie będą chcieli się spowiadać, do ostatniego penitenta - wyjaśnia ks. Krzysztof Biela, duszpasterz ds. nowej ewangelizacji w archidiecezji katowickiej.

Wejście do kaplicy św. Barbary 24 godziny na dobę przez TESCO. Można również podjechać samochodem od ul. Ściegiennego.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy