Nowy numer 42/2018 Archiwum

Bezpłatne konsultacje nt. autyzmu, Katowice, 13 grudnia

Bezpłatne konsultacje z zakresu Integracji Sensorycznej odbędą się w sobotę 13 grudnia w Centrum Rehabilitacji Dziecięcej "Iskierka" w Katowicach przy ul. Paderewskiego 63. Zapisy pod numerem telefonu 535 087 450.
Integracja sensoryczna to zasadniczy problem w zaburzeniach autyzmu i jeden z ważniejszych, jeśli chodzi o terapię, którą dziecko autystyczne jest objęte. Niestety konsultacje są z reguły dość drogie i nie każdy zaniepokojony rodzic jest w stanie z nich skorzystać. 13 grudnia będzie można to uczynić bezpłatnie w ramach dni otwartych w "Iskierce" pod warunkiem wcześniejszego zapisania się.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy