Nowy numer 03/2020 Archiwum

PiS: Wyniki uważamy za nieprawdziwe

Chcę jasno powiedzieć, że ogłoszone przez PKW wyniki uważamy za nieprawdziwe, nierzetelne, żeby po prostu nie użyć słowa sfałszowane - stwierdził w Katowicach prezes partii Jarosław Kaczyński.

- To jest wielkie wyzwanie dla Polski, dla polskiej demokracji, bo zgoda na taką sytuację oznacza po prostu zmianę ustroju, oznacza pchnięcie Polski na Wschód, oznacza, że w Polsce procedury wyborcze w gruncie rzeczy nie będą miały żadnego praktycznego znaczenia, będą tylko służyć do sztucznego legitymizowania istniejącej władzy - powiedział J. Kaczyński.

Prezes PiS dodał, że największa partia opozycyjna się na to nie zgadza. Jasno powiedział, że będą prowadzone akcje przewidziane przez prawo, czyli odwołania do sądów okręgowych. - Będziemy prowadzili akcje na forum międzynarodowym, w tym w Parlamencie Europejskim - poinformował były premier. 

J. Kaczyński zapowiedział też, że 13 grudnia odbędzie się, jak co roku, demonstracja, ale w tym roku będzie miała wyraźne hasło: "Nie zgadzamy się na taki sposób liczenia głosów w wyborach, domagamy się weryfikacji tego, co się stało i domagamy się zmiany ordynacji wyborczej, w tym kierunku, by możliwość fałszowania wyborów została radykalnie ograniczona". 

« 1 »
 • mieszkaniec
  23.11.2014 23:22
  3 słowa do pana Jarosława:

  RAUS Z KATOWIC! :)
  doceń 0
 • Weteran
  24.11.2014 01:25
  Czy sie to podoba komus czy nie(np wyborcom PO) trzeba jasno i wyraznie powiedziec,ze pan Jaroslaw Kaczynski,to jedyny idealista wsrod politykow.Wielu z politykow PO,na przyklad, bylo kiedys ideowymi opozycjonistami.Dzis wszyscy przepowczwarzyli sie w karierowiczow,dorobkiewiczow,politykierow,ludzi,nie tyle walczacych o dobro Polski,ale o swoje wlasne,a w najlepszym ukladzie o dobro swojej partii.Szlachetne idee juz dawno schowali do lamusa historii.Dlatego wlasnie wierze panu Kaczynskiemu, a nie tym,ktorzy jedynie potrafia szydzic z niego,kpic z jego wzrostu czy z tego,ze wyroznia sie od innych swoja uczciwoscia i przejrzystoscia.Jego przeciwnikow nie stac na rzeczowa,racjonalna dyskusje z nim.Potrafia jedynie rzucac w niego epitetami,kpic i szydzic. I to mnie jeszcze bardziej przekonuje do Kaczynskiego i do PiS.
 • adas
  24.11.2014 21:23
  no, ok.
  dowiedzieliśmy się zGN jakie jest w sprawie wyborów stanowisko PiS-u.
  A stanowisko innych partii?
  Gość Niedzielny - tygodnik nominalnie katolicki - jednak gazetą PiS-u?
  PiS jest jakąś agendą Kościoła Katolickiego w Polsce?
  Jakaś nowość...
  doceń 3
 • Jan76
  24.11.2014 23:13
  Proszę sprawdzić wyniki z sondażu i wynik podany oficjalnie. Wszystkich partii. Potem zastanowić się czemu w Gdyni o 1100 % wzrosło poparcie dla PSL.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama