GN 28/2018 Archiwum

Bezpłatna kontrola stanu samochodu, Katowice, 15 listopada

Śląscy kierowcy będą mogli w najbliższy weekend bezpłatnie przekonać się, czy ich samochody są przygotowane do sezonu zimowego. Cykliczna akcja ProfiAuto Pit Stop odbędzie się tym razem w sobotę (15.11.2014), na parkingu Centrum Handlowego 3 Stawy. W godzinach 9.00-16.00 kierowcy skontrolują ustawienie świateł, stan ogumienia i akumulatorów, stan wycieraczek, szyb czy ustawienie dysz spryskiwaczy. Po badaniu – kierowcy otrzymają informację o stanie technicznym pojazdów oraz obowiązkowe odblaski.

Na pasażu galerii nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Organizatorzy, wraz z katowicką Policją zaplanowali dla nich czynny od 9.00 do 16.00 kącik, w którym poza zabawami i konkursami odbędą się także krótkie lekcje dotyczące zasad bezpieczeństwa na drodze.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama