Nowy numer 33/2018 Archiwum

7. Wieczór Teologiczny, Katowice, 6 listopada

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy religijnej na 7. Wieczór Teologiczny, który odbędzie się w czwartek 6 listopada o 18.30 w auli wydziałowej w Katowicach przy ul. Jordana 18.

Temat spotkania brzmi "Jezus Chrystus Najwyższy i Wieczny Kapłan". Prelekcje wygłoszą biblista ks. dr hab. Artur Malina i dogmatyk ks. dr hab. Jacek Kempa.

Przy okazji spotkania będzie można kupić Pismo Święte i książki o tematyce religijnej.

Osoby zainteresowane otrzymaniem zaświadczenia o uczestnictwie proszone są o zgłoszenie się do organizatora wydarzenia na adres: beata.urbanek@us.edu.pl do 4 listopada. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama