Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Spotkanie z raperami z ewangelizacyjnej formacji "Wyrwani z niewoli", Ruda Śl.-Kochłowice, 26 października

Spotkanie z raperami z ewangelizacyjnej formacji "Wyrwani z niewoli" odbędzie się 26 października o godz. 17.30 w kościele Trójcy Przenajświętszej w Rudzie Śl. - Kochłowicach.
 
Jacek i Piotrek pochodzą z Białegostoku i od pięciu lat spotykają się z młodzieżą w całej Polsce - w szkołach, na ulicach, w poprawczakach, domach dziecka dają świadectwo nawrócenia i głoszą Ewangelię. Gdzie się pojawiają, wywołują falę radości, entuzjazmu i wzruszenia.

Kiedyś zniewoleni alkoholem, narkotykami, pornografią, mocno poranieni przemocą doświadczyli namacalnej obecności żywego Jezusa Chrystusa, którego spotkali w Sakramencie Pokuty i w Eucharystii. On wyswobodził ich z kajdan grzechu ku wolności i miłości jakiej nie dał im świat.

To odmieniło ich życie, zamieniło je w fascynującą przygodę. Teraz dzielą się swoim doświadczeniem. Pokazują, że nawet w największych ciemnościach jest mała iskierka światła, która może doprowadzić do wolności. Wystarczy tego zapragnąć.

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama