Nowy numer 33/2018 Archiwum

Piotr Uszok nie będzie kandydował na prezydenta

- Moja decyzja jest nieodwołalna - powiedział w poniedziałek 15 września podczas briefingu prasowego w Katowicach. Nie wykluczył, że będzie ubiegać się o miejsce w parlamencie.

Piotr Uszok prezydentem Katowic był przez 16 lat. - Trzeba trochę odpocząć, bo praca mnie absorbowała bardzo mocno. Będę obserwował to, co będzie działo się na scenie politycznej i nie wykluczam startu w przyszłym roku w wyborach parlamentarnych - powiedział w poniedziałek.

Dodał, że będzie kandydował do Rady Miasta. - Forum Samorządowe i Piotr Uszok (z listy tego komitetu kandydował na prezydenta) również będzie wystawiało listy i dołożę wszelkich starań, żeby zyskać jak największą ilość mandatów - zaznaczył.

Piotr Uszok po raz pierwszy prezydentem Katowic został w 1998 r. W kolejnych wyborach samorządowych w latach 2002, 2006 i 2010 kandydował z listy społecznego komitetu Forum Samorządowe i Piotr Uszok.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama