Nowy numer 3/2019 Archiwum

Koncerty w kościele w Brynowie, Katowice, od 13 września do 15 listopada

Katowice-Brynów. Rozpoczyna się kolejna edycja sobotnich koncertów w kościele Najświętszych Imion Jezusa i Maryi. Pierwszy z nich odbędzie się 13 września o godz. 19, w przeddzień odpustu parafialnego. Wykonawcami będą Elżbieta Grodzka-Łopuszyńska (sopran) i Julian Gembalski (organy) z repertuarem maryjnym.

Terminy oraz wykonawcy kolejnych koncertów: 27 września, godz. 19 - duet organowy Małgorzata Trzaskalik-Wyrwa, Ireneusz Wyrwa; 18 października, godz. 19 - recital organowy Krzysztof Urbaniak; 15 listopada, godz. 19 - koncert kameralny Michał Zieliński (wiolonczela) i Jarosław Wróblewski (organy).

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy