Reklama

Zostań tutorem

1800 dzieci potrzebuje drugiego człowieka. Część z nich mieszka w naszym regionie. "Akademia Przyszłości" czeka na chętnych do pomocy.

Tutor "Akademii Przyszłości" to osoba nieprzeciętna. To przyjaciel i mentor. Spotykając się regularnie z dzieckiem, uczy je wygrywać! Pokazuje jego dobre strony. Podnosi jego samoocenę. Sprawia, że dziecku zaczyna się chcieć.

"Akademia Przyszłości" jest ogólnopolskim programem, który uczy wygrywać w szkole i w życiu.Jest dla dzieci, które mają za sobą tak trudne historie, że nie potrafią samodzielnie w pełni pokazać własnego potencjału. Aby uwierzyć w siebie, potrzebują drugiego człowieka. W "Akademia Przyszłości" kimś takim jest tutor - wolontariusz, który regularnie spotyka się z dzieckiem i pracując w ramach wypracowanej i sprawdzonej metody tzw. systemu motywatorów zmiany, wydobywa jego mocne strony i uczy go mentalności zwycięzcy.

 "Akademia Przyszłości" szuka studentów lub absolwentów do 30 roku życia. Mają to być osoby aktywne, z energią do działania, szukające wyzwań,  ciekawe świata, otwarte na innych oraz odpowiedzialne i zaangażowane maksymalnie w to, co robią. W zamian obiecuje wejście w jeden  z najbardziej profesjonalnych programów społecznych w Polsce, w którym można się sprawdzić w nowych warunkach rozwoju.

"Akademia Przyszłości" to kolejna inicjatywa Stowarzyszenia "Wiosna", które pilotuje również "Szlachetną Paczkę". Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..