Nowy numer 39/2023 Archiwum

Chcesz tablet?

Portal Młodzi dla Młodych zaprasza na wakacyjny konkurs.

Zasady są banalne. Wystarczy wejść na facebookowy profil: Centrum Młodzieży i Ewangelizacji Archidiecezji Katowickiej, gdzie przygotowano specjalną aplikację konkursową.

Tam należy wrzucać swoje zdjęcia z wakacji. Ale uwaga: mają one promować wiarę, miejsca sakralne itp. Organizatorzy szczególnie zachęcają także do zamieszczania fotek z logo Młodzi dla Młodych czy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Do wygrania tablet govlever quantum 700 oraz - jak śmieją się organizatorzy - uściski dłoni ks. Krzysztofa Bieli, moderatora ds. nowej ewangelizacji w archidiecezji katowickiej, i ks. Marcina Wierzbickiego, duszpasterza młodzieży w archidiecezji.

Jeden uczestnik możne zgłosić wiele prac do konkursu. Nagrodę główną otrzyma osoba, która dostanie najwięcej głosów użytkowników Facebooka. Mogą oni oddać jeden głos na jedną pracę. Są przygotowane także nagrody-niespodzianki.

Konkurs trwa od 1 do 31 sierpnia, oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 1 września na stronie Młodzi dla Młodych i facebookowym fanpage'u. Regulamin konkursu tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast