Nowy numer 50/2018 Archiwum

Chcesz tablet?

Portal Młodzi dla Młodych zaprasza na wakacyjny konkurs.

Zasady są banalne. Wystarczy wejść na facebookowy profil: Centrum Młodzieży i Ewangelizacji Archidiecezji Katowickiej, gdzie przygotowano specjalną aplikację konkursową.

Tam należy wrzucać swoje zdjęcia z wakacji. Ale uwaga: mają one promować wiarę, miejsca sakralne itp. Organizatorzy szczególnie zachęcają także do zamieszczania fotek z logo Młodzi dla Młodych czy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Do wygrania tablet govlever quantum 700 oraz - jak śmieją się organizatorzy - uściski dłoni ks. Krzysztofa Bieli, moderatora ds. nowej ewangelizacji w archidiecezji katowickiej, i ks. Marcina Wierzbickiego, duszpasterza młodzieży w archidiecezji.

Jeden uczestnik możne zgłosić wiele prac do konkursu. Nagrodę główną otrzyma osoba, która dostanie najwięcej głosów użytkowników Facebooka. Mogą oni oddać jeden głos na jedną pracę. Są przygotowane także nagrody-niespodzianki.

Konkurs trwa od 1 do 31 sierpnia, oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 1 września na stronie Młodzi dla Młodych i facebookowym fanpage'u. Regulamin konkursu tutaj.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy