Nowy numer 3/2021 Archiwum

Nie śpij, módl się!

Duża dawka muzyki chrześcijańskiej, nocne spotkania w kościele Mariackim i noc konfesjonałów to główne punkty programu czwartego wieczoru z cyklu "Mariacka Bless Night".

W sobotę 28 czerwca na ulicy Mariackiej w Katowicach na przechodniów czeka doza dobrej, chrześcijańskiej muzyki. O godz. 20. rozpocznie się koncert zespołu ANTI BABYLON SYSTEM.

Zespół powstał w 2000 roku w Bielsku-Białej. Założycielami byli Paweł Kurz i Jacek Polczyk. Od początku, mimo roszad personalnych, grupa ta starała się tworzyć melodyjne roots reggae i przez lata koncertów uformowali już swoją konkretną muzyczną tożsamość . Pulsujące reggae i teksy oparte na Piśmie Świętym są okazją do dobrej zabawy, ale także do refleksji i modlitwy. Zespół przez lata swojej działalności koncertował już w całej Polsce i wszelkich możliwych miejscach: klubach, domach kultury, festiwalach, szkołach i kościołach. Zaspół w swoim dorobku ma już dwie płyty.

Po koncercie ok. godz. 21.30 w Kościele Mariackim rozpocznie się NIGHTFEVER, czyli nocne czuwanie, które poprowadzą studenci duszpasterstwa akademickiego "Gniazdo". Będzie to czas wypełniony wspólną modlitwą, śpiewem uwielbienia, świadectwami, a także refleksją nad słowem Bożym. Czuwanie zakończy się około północy.

Organizatorami koncertu "Mariacka Bless Night" są Grupa eM Media, Archidiecezja Katowicka - moderator ds. Nowej Ewangelizacji oraz Urząd Miasta Katowice.

 

PROGRAM TRZECIEGO WIECZORU "MARIACKA BLESS NIGHT"

20.00  GWIAZDA WIECZORU: ANTI BABYLON SYSTEM

Od 21.30 NIGHTFEVER  w kościele Mariackim

  •  "Zawsze się radujcie i nieustannie się módlcie" - wspólna modlitwa, śpiew chwały, prowadzona przez studentów duszpasterstwa akademickiego "Gniazdo"
  • "Bądźcie Moimi świadkami aż po krańce ziemi" - świadectwa;
  • "Ja odpuszczam tobie grzechy" - noc konfesjonałów
  • "Jak pierwsi chrześcijanie" czyli świętowanie przy stole

Nie śpij, módl się!  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama