Konkurs fotograficzny im. Marcina Miczka, 15 lipca do 30 września

Ruszyła 11. edycja konkursu fotograficznego im. Marcina Miczka. W tym roku tematem przewodnim prac będzie "Radość Ewangelii". Towarzyszy jej hasło: "Radość Ewangelii".

- Zachęcamy, by ludzie, którzy będą uczestniczyć w rekolekcjach, za pomocą fotografii pokazali, jak piękna i twórcza jest Ewangelia, jaki miała wpływ nich samych i na czas rekolekcji - mówią organizatorzy. - Dobre ujęcie może być ewangelizacyjne, może kogoś tak poruszyć, że poprowadzi go do najważniejszej Osoby na rekolekcjach.

Udział w konkursie może wziąć każdy - mały i duży - uczestnik rekolekcji. Wystarczy, że od 15 lipca do 30 września nadeśle fotografie do Diakonii Komunikowania Społecznego archidiecezji katowickiej na adres elektroniczny: dks@katowice.oaza.pl. Praca powinna zawierać od 3 do 10 zdjęć i może mieć formę zestawu fotografii z krótkimi podpisami lub komentarzami albo fotoreportażu z tekstem w języku polskim zawierającym do 2000 wyrazów. Organizatorzy zapewniają, że nagrody będą atrakcyjne. Sponsorują je m.in. rodzice Marcina - Zofia i Jan Miczkowie. Iza uśmiecha się tajemniczo i nie zdradza, jakie to będą nagrody. Wszystkie inne szczegóły konkursu, regulamin i kontakt z organizatorami znajdują się na stronie internetowej: www.katowice.oaza.pl/konkurs.

Od 30 września będzie uruchomione głosowanie publiczności, które potrwa do 3 listopada 2014. Praca, która zbierze najwięcej głosów otrzyma nagrodę publiczności.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..