Nowy numer 3/2021 Archiwum

Piknik Artystyczny "Święto Śląska", Koszęcin, 28 i 29 czerwca

Zespół „Śląsk” zaprasza 28 i 29 czerwca na Piknik Artystyczny „Święto Śląska” do swojej siedziby w Koszęcinie. Na scenie znakomici artyści i goście zespołu.

W sobotę 28 czerwca wystąpią m.in. Zespół „Śląsk”, kabaret „Paranienormalni”, Joanna Bartel oraz big band „Wind Band”.

29 czerwca odbędą się koncerty zespołów „Bubliczki” i „Great Line” oraz recital Marcina Dańca. Gwiazdą zakończenia „Święta Śląska” będzie Zespół „Mazowsze”.

„Święto Śląska” to prawdziwie rodzinny piknik artystyczny, łączący we wspólnej zabawie wszystkie pokolenia. Od 15 edycji udaje się prezentować program przyciągający kilkanaście tysięcy osób w wieku między 5. a 70. rokiem życia.

„Święto Śląska” w tym roku będzie imprezą wyjątkową. Po trwających ponad dekadę pracach związanych z rewitalizacją siedziby Zespołu „Śląsk”, właśnie podczas trwania imprezy odbędzie się uroczyste oddanie obiektu. Wydarzenie to samo w sobie stanowić będzie atrakcję dla publiczności, ponieważ - pierwszy raz w historii - udostępnione zostaną dla zwiedzających sale pałacowe siedziby zespołu. Na uroczystość zostaną zaproszone najważniejsze osobistości, zarówno ze świata polityki, mediów, jak i instytucji kultury oraz przedstawiciele partnerów i firm wspierających Zespół „Śląsk”.

Piknik Artystyczny "Święto Śląska", Koszęcin, 28 i 29 czerwca  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama