Nowy numer 33/2018 Archiwum

Piknik Artystyczny "Święto Śląska", Koszęcin, 28 i 29 czerwca

Zespół „Śląsk” zaprasza 28 i 29 czerwca na Piknik Artystyczny „Święto Śląska” do swojej siedziby w Koszęcinie. Na scenie znakomici artyści i goście zespołu.

W sobotę 28 czerwca wystąpią m.in. Zespół „Śląsk”, kabaret „Paranienormalni”, Joanna Bartel oraz big band „Wind Band”.

29 czerwca odbędą się koncerty zespołów „Bubliczki” i „Great Line” oraz recital Marcina Dańca. Gwiazdą zakończenia „Święta Śląska” będzie Zespół „Mazowsze”.

„Święto Śląska” to prawdziwie rodzinny piknik artystyczny, łączący we wspólnej zabawie wszystkie pokolenia. Od 15 edycji udaje się prezentować program przyciągający kilkanaście tysięcy osób w wieku między 5. a 70. rokiem życia.

„Święto Śląska” w tym roku będzie imprezą wyjątkową. Po trwających ponad dekadę pracach związanych z rewitalizacją siedziby Zespołu „Śląsk”, właśnie podczas trwania imprezy odbędzie się uroczyste oddanie obiektu. Wydarzenie to samo w sobie stanowić będzie atrakcję dla publiczności, ponieważ - pierwszy raz w historii - udostępnione zostaną dla zwiedzających sale pałacowe siedziby zespołu. Na uroczystość zostaną zaproszone najważniejsze osobistości, zarówno ze świata polityki, mediów, jak i instytucji kultury oraz przedstawiciele partnerów i firm wspierających Zespół „Śląsk”.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama