Nowy numer 24/2021 Archiwum

Radośnie manifestuj

Marsze dla Życia i Rodziny przejdą w niedzielę 1 czerwca przez Katowice, Wodzisław Śląski i Racibórz.

To propozycja dla wszystkich, którzy chcą zademonstrować przywiązanie do wartości rodzinnych. Nasi politycy powinni zobaczyć, że to wzmacniania tych wartości oczekują od nich Polacy, a nie uchwalania przywilejów dla związków homoseksualnych czy wprowadzania po cichu do szkół antyrodzinnej ideologii gender. Poparcia dla tych dwóch ostatnich spraw żądają od polityków bardzo małe, ale za to ogromnie krzykliwe grupki skrajnych lewicowców i sfrustrowanych feministek. Pokażmy, że nas jest więcej. Marsze mają być radosną manifestacją tego, że rodzina jest piękna. Zaproszone są więc całe rodziny, warto wziąć ze sobą kolorowe baloniki czy transparenty, których treść pokazywałaby rodzinę od strony pozytywnej.

W Wodzisławiu Śląskim Marsz dla Życia i Rodziny zacznie się 1 czerwca o godzinie 12.30. Start z parkingu przy probostwie parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w centrum miasta. Stąd zgromadzeni pójdą w stronę rynku.

W Katowicach Marsz ruszy 1 czerwca o godz. 11.45 sprzed katedry Chrystusa Króla (po Mszy św. o godz. 10.30). Tutaj uczestnicy przejdą do katowickiego parku Kościuszki, na Łąkę Koncertową za restauracją "Patio Park", gdzie odbędzie się piknik rodzinny.

Marsz 1 czerwca odbędzie się też w Raciborzu. Zacznie się Mszą św. o godz. 14 w kościele farnym przy ul. Mickiewicza 8.

W niektórych polskich miastach – m.in. w Jastrzębiu-Zdroju – Marsze dla Życia odbędą się w kolejnych niedzielach czerwca.

Radośnie manifestuj   Wodzisław Śl., Marsz dla Życia i Rodziny 2013 Przemysław Kucharczak /GN

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama