Nowy numer 33/2018 Archiwum

Uroczyste otwarcie wystawy fotografii bł. Piotra Jerzego Frassatiego, Rybnik, 17 maja

W sobotę 17 maja o godz. 12 w Centrum Handlowym Rybnik Plaza nastąpi uroczyste otwarcie wystawy fotografii przedstawiających bł. Piotra Jerzego Frassatiego. Swoim muzycznym występem imprezę uświetni chór Rybnickich Wieczorów Chwały.

Wydarzenie odbędzie się w ramach akcji ewangelizacyjnej Rybnika pt. "Frassati w Rybniku. Student, alpinista, święty", organizowanej przez duszpasterzy parafii dekanatu Rybnik, katechetów, wspólnoty i grupy parafialne oraz członków Towarzystwa Ciemnych Typów. Jest ona odpowiedzią na apel papieża Franciszka, by głosić Ewangelię "wszystkim ludziom, w każdym miejscu, przy każdej okazji, nie zwlekając, bez niechęci i bez obaw".

Bł. Piotr Jerzy Frassati   Bł. Piotr Jerzy Frassati HENRYK PRZONDZIONO /GN

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama