Reklama

Spot jubileuszowy

Zobacz spot zachęcający do świętowania jubileuszy małżeńskich w archikatedrze.

Góralska kapela, specjalne kotyliony i mnóstwo radości. A to wszystko już 18 maja. W dniu rozpoczęcia Metropolitalnego Święta Rodziny odbędzie się wspólne świętowanie jubileuszy małżeńskich podczas Mszy św. o godz. 12 w katowickiej archikatedrze. W czasie liturgii jubilaci odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie, a na zakończenie otrzymają indywidualne błogosławieństwo.

Będą też kołocz i kawa, czyli – jak zapowiadają organizatorzy – "takie małe wesele" na placu katedralnym. Gdyby komuś przyszła ochota zatańczyć, będzie to jak najbardziej na miejscu. W przygotowanie wspólnego świętowania jubileuszy włączają się małżeństwa z Domowego Kościoła oraz narzeczeni, którzy brali udział w kursach projektu "Przed nami małżeństwo".

Akcja o nazwie "Co Bóg złączył" odbędzie się po raz pierwszy w naszej archidiecezji. Dlatego konieczne są zgłoszenia par małżeńskich chcących w katedrze wspólnie świętować swoje jubileusze, aby orientacyjnie poznać ich liczbę. Zapisy już się rozpoczęły i będą trwały aż do 18 maja. Małżonkowie mogą przyjść z całym rodzinami, aby wspólnie podejść do błogosławieństwa. Można zgłaszać się telefonicznie ( tel. kom: 783 885 502) lub przez internet za pomocą formularza na stronach: archidiecezja.katowice.plprzednamimalzenstwo.pl.

Zobacz spot zapraszający do wspólnego świętowania jubileuszy małżeńskich:

Jubileusze małżeńskie
Przed Nami Małżeństwo

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..