Reklama

Noc Konfesjonałów w centrum handlowym

W kaplicy centrum handlowego SCC w Katowicach będzie można się wyspowiadać. Spowiedź będzie trwała tak długo, jak długo będą chętni do skorzystania z tego sakramentu.

W kaplicy św. Barbary, która znajduje się na terenie centrum handlowego Silesia City Center w Katowicach, odbędzie się przedświąteczna "Noc Konfesjonałów". Podobnie, jak w ubiegłym roku, z sakramentu spowiedzi będzie można skorzystać w nocy z Wielkiej Środy na Wielki Czwartek.

"Noc Konfesjonałów" w centrum handlowym rozpocznie się już o godz. 20. Najpierw będzie wspólna modlitwa, po niej krótką konferencję o miłosierdziu Bożym wygłosi ks. Dawid Lubowiecki. Potem modlitwę miłosierdzia poprowadzi wspólnota Rodzin Przymierza "Mamre" z Katowic. W tym czasie 7 kapłanów, rozlokowanych w różnych miejscach kaplicy, będzie do dyspozycji ludzi, którzy będą chcieli się wyspowiadać.

Ks. Krzysztof Biela, rektor kaplicy św. Barbary przy SCC w Katowicach, zapowiada, że spowiedź będzie trwała tak długo, jak długo będą chętni do skorzystania z tego sakramentu.

Relację z grudniowej "Nocy Konfesjonałów" w kaplicy św. Barbary możesz przeczytać tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..