Reklama

Słowo Boże o pieniądzach

Nieustannie wpadasz w tarapaty finansowe? Martwisz się brakiem oszczędności? Nie wiesz, jak z głową wydawać pieniądze i panować nad wydatkami? Odpowiedzi poszukaj w Biblii!

Jeśli chcesz stworzyć dobrze działający budżet domowy, zapanować nad swoimi wydatkami i uniknąć powszechnych błędów w dziedzinie finansów, posłuchaj teraz uważnie. Pismo Święte zawiera ponad 2350 wersetów dotyczących pieniędzy, majątku i bogactwa! Tam znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania, co wspólnego mają pieniądze (lub ich brak) z życiem wiecznym i jak nie stać się niewolnikiem portfela.

Wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją znajomość słowa Bożego o porady finansowe, mogą wziąć udział w kursie "Biblia o finansach", który rozpocznie się 22 kwietnia w parafii Świętej Rodziny w Piekarach Śl. Obejmuje on 10 spotkań, podczas których uczestnicy, w oparciu o studium biblijne, poznają zasady zarządzania finansami i odkryją konkretne narzędzia, by te zasady wcielić w życie. Szkolenie to nie tylko suche wykłady, ale także praca w grupach, modlitwa i osobiste zaangażowanie.

Organizatorzy - nauczyciele i instruktorzy popularnego w archidiecezji katowickiej kursu dla narzeczonych "Przed nami małżeństwo" - zachęcają, by w spotkaniach uczestniczyli wspólnie małżonkowie lub narzeczeni. Ich zdaniem, eliminuje to niepotrzebne napięcia związane ze zmianą nawyków w kwestii wydawania pieniędzy, pozwala na wspólne spędzanie czasu oraz uczenie się siebie nawzajem na przykład podczas planowania wydatków.

Kurs poprowadzą liderzy Edukacji Finansowej Crown. Więcej informacji o możliwości uczestnictwa w szkoleniu znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..