Nowy numer 28/2018 Archiwum

Nie wkuwaj po nocy

Przyjdź na nocne czuwanie w intencji maturzystów u franciszkanów i daj się zaskoczyć.

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Katowickiej oraz Franciszkańskie Centrum Młodzieżowo-Powołaniowe "Trzej towarzysze" zapraszają tegorocznych maturzystów na całonocne czuwanie pod hasłem: "Daj się zaskoczyć". Spotkanie odbędzie się w nocy z piątku na sobotę (4 i 5 kwietnia) w bazylice franciszkanów w Katowicach-Panewnikach. Początek o godz. 20.

Organizatorzy planują zaskoczyć młodzież. Pomogą im w tym ludzie Zaskoczeni (m.in. abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki, i Dariusz Basiński z "Mumio"). Goście usiądą na "gorącym krześle" i będą odpowiadać na pytania...

W programie czuwania przewidziano m.in. modlitwę zawierzenia maturzystów, spowiedź, Mszę św., świadectwa, spotkanie przy kawie. Nad ranem uczestnicy zjedzą razem śniadanie.

Na czuwanie zaprasza ks. Marcin Wierzbicki, duszpasterz młodzieży w archidiecezji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama