Nowy numer 33/2018 Archiwum

Przemiana wody w wino, Msze św. dla młodzieży, Ruda Śl. - Bykowina, poniedziałki Wielkiego Postu

Wspólnota Niosących Chrystusa "Osioł" zaprasza wszystkich młodych w każdy poniedziałek w okresie Wielkiego Postu na Mszę Świętą na godz. 20 do parafii Św. Barbary w Rudzie Śląskiej - Bykowinie. Motywem przewodnim będzie przemiana wody w wino, której możemy doświadczyć mocą Chrystusa także w naszym życiu.

Na swoim profilu na portalu Facebook wspólnota zaprasza na spotkania w ten sposób:

"Chcemy w czasie Wielkiego Postu spojrzeć wgłąb naszych serc i zaprosić tam Jezusa, aby swoją mocą przemienił wodę naszej codzienności w wyborne wino swojej łaski.
Pragniemy oddać Jezusowi nasze ludzkie słabości i doświadczyć, że Jego słowo działa w rzeczywistości naszego codziennego świata, kompletnie ją zmieniając.
Stągwie, które stały na weselu w Kanie Galilejskiej nie były pięknymi naczyniami, ale kamiennymi i brudnymi dzbanami służącymi wszystkim do mycia. Jezus wybrał je jednak, aby w nich dokonać swojego pierwszego cudu.
Zapraszamy młodzież szkolną, studiującą i pracującą na cotygodniowe Eucharystie w każdy poniedziałek Wielkiego Postu o godzinie 20".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama