Nowy numer 33/2018 Archiwum

Konkursy w Roku Henryka Sławika, termin nadsyłania prac do 30 kwietnia

Skierowane są do uczniów szkół gimnazjalnym oraz ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego.

IPN Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Katowicach zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego do udziału w konkursie filmowym i konkursie na plakat pod wspólnym hasłem: „Henryk Sławik – bohater trzech narodów".

Termin składania prac upływa 30 kwietnia. Więcej informacji w Oddziałowym Biurze Edukacji Publicznej w Katowicach: Ewelina Małachowska, tel. (32) 207 03 14, mail: ewelina.janota@ipn.gov.pl; Anna Skiendziel, tel. (32) 207 03 13, mail: anna.skiendziel@ipn.gov.pl.

Poniżej do pobrania regulaminy konkursów.

« 1 »
DO POBRANIA: |

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama