Reklama

Szczewiki dla bajtla

Capax Dei, Iskierki Bożej Miłości oraz Kamiliańska Orkiestra Dęta zagrali na rzecz dzieci.

Koncert charytatywny, zorganizowany przez Caritas Archidiecezji Katowickiej - Ośrodek św. Jacka, odbył się 31 stycznia w parafii Matki Boskiej Piekarskiej w Katowicach. Na rzecz dzieci z 5 świetlic środowiskowych zagrały zespoły Capax Dei, Iskierki Bożej Miłości oraz Kamiliańska Orkiestra Dęta. Całkowity dochód z koncertu, zebrany w postaci dobrowolnych ofiar oraz przelewów bankowych, w wysokości 3112,17 zł zostanie przeznaczony na zakup ubrań i butów dla najbardziej potrzebujących dzieci.

W organizacji koncertu nieodpłatnie pomogły następujące firmy i organizacje: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Lider-Taxi, Carrefour, Parkowa Akademia Wolontariatu, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast”, Tramwaje Śląskie SA oraz Maltańska Służba Medyczna.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, osobom i organizacjom, które przyczyniły się do realizacji tego szczytnego dzieła oraz mediom, które nagłośniły to wydarzenie, a także księdzu proboszczowi Stanisławowi Nodze, którego pomoc  w organizacji koncertu była nieoceniona.

« 1 »