Nowy numer 33/2018 Archiwum

Szczewiki dla bajtla

Capax Dei, Iskierki Bożej Miłości oraz Kamiliańska Orkiestra Dęta zagrali na rzecz dzieci.

Koncert charytatywny, zorganizowany przez Caritas Archidiecezji Katowickiej - Ośrodek św. Jacka, odbył się 31 stycznia w parafii Matki Boskiej Piekarskiej w Katowicach. Na rzecz dzieci z 5 świetlic środowiskowych zagrały zespoły Capax Dei, Iskierki Bożej Miłości oraz Kamiliańska Orkiestra Dęta. Całkowity dochód z koncertu, zebrany w postaci dobrowolnych ofiar oraz przelewów bankowych, w wysokości 3112,17 zł zostanie przeznaczony na zakup ubrań i butów dla najbardziej potrzebujących dzieci.

W organizacji koncertu nieodpłatnie pomogły następujące firmy i organizacje: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Lider-Taxi, Carrefour, Parkowa Akademia Wolontariatu, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast”, Tramwaje Śląskie SA oraz Maltańska Służba Medyczna.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, osobom i organizacjom, które przyczyniły się do realizacji tego szczytnego dzieła oraz mediom, które nagłośniły to wydarzenie, a także księdzu proboszczowi Stanisławowi Nodze, którego pomoc  w organizacji koncertu była nieoceniona.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama