Nowy numer 26/2022 Archiwum

Gender - sposób na likwidację rodziny

- W 2010 roku we Francji co tydzień w mediach była afera o pedofilii w Kościele. Po tym praniu mózgów już sam się zacząłem zastanawiać, czy moim dzieciom na katechezie grozi jakaś krzywda - mówił Bertrand Bisch. - To samo dzieje się w Polsce teraz - ostrzegł.

- Według francuskiego ministra edukacji, każde dziecko powinno wejść na stronę www „lazurowej linii” i przeczytać: „nawet jeśli zazwyczaj jest on przedstawiony jako norma, heteroseksualizm nie jest jedyną drogą. W tym, kim jesteś, liczy się również kontekst twoich relacji seksualnych (gdzie, kiedy, jak długo, we dwoje lub więcej)” - mówił Bertrand Bisch. Cytował też dalsze zdania z testu do wypełnienia: „Czuję się: mężczyzną, kobietą, transseksualny. Uważa się mnie za mnie za: mężczyznę, kobietę, androgyn, inne. Mam stosunki z: mężczyznami, kobietami, oboje, żaden”. Zazwyczaj praktykuję: masturbację, seks oralny, analny, pochwowy, inne, żadne. Jestem: mężczyzną, kobietą, homo, bi, hetero, trans, (…) brak, inne (…). Widzisz więc, że jest dużo możliwości”.

- We Francji nawet dzieci w wieku mojej córki Marysi, która ma 10 lat, są zachęcane do czytania tej strony. Dziecko ma taki okres w swoim rozwoju, kiedy jego ciało się rozwija, ale jego psychika jest chroniona. I my mu w tym wieku zaczynamy radzić, co może zrobić ze swoim ciałem. I to bez tłumaczenia sensu tego wszystkiego! Robimy z tego dziecka maszynę! - mówił. Dodał, że takie dziecko stanie się w przyszłości idealnym konsumentem produktów przemysłu antykoncepcyjnego. - I tu się rodzi kasa bez końca dla ludzi, którzy mają ten przemysł - stwierdził.

Gender - sposób na likwidację rodziny   Ci, którzy chcą walczyć w obronie rodziny jak "Armia Gedeona", padli na kolana przed Chrystusem w Najświętszym Sakramencie Przemysław Kucharczak /GN Gender i małżeństwa gejów

Mieszkający w Polsce Francuz mówił o kolejnych krokach, które doprowadziły w jego rodzinnym kraju do wprowadzenia gender i małżeństw homoseksualnych. Podkreślał, że to jest ze sobą nierozerwalnie związane i gender jest etapem w planie wprowadzania takich małżeństw.

We Francji zawarte zgodnie z prawem małżeństwa homoseksualistów nie mają jeszcze prawa do adopcji dzieci i zamawiania ich sobie przez in vitro. - Myślę, że za 6 miesięcy adopcja i in vitro będą dla homoseksualistów dopuszczone. Już padają argumenty: „Nie można ich traktować inaczej”. Także Unia Europejska mówi, że każde małżeństwo ma prawo do adopcji. No i sondaże powoli, powoli pokazują, że większość Francuzów zaczyna uważać, iż te adopcje to nic takiego - mówił Bisch.

Według prelegenta, w Polsce trwa dzisiaj próba zrealizowania tego samego scenariusza. W tej chwili Polska jest na tym samym etapie, co Francja zaledwie 4 lata temu. Polski parlament jest dzisiaj naciskany, żeby ratyfikował artykuł 12 Konwencji Rady Europy przeciwko przemocy wobec kobiet. A we Francji ta ratyfikacja stanowiła ważny etap tego, co się tam stało.

- Z tekstu tej konwencji wynika, że aby walczyć z przemocą wobec kobiet, należy walczyć przeciwko płci. Jeśli ja teraz mówię, że gdy mężczyzna w swojej roli i kobieta w swojej roli tworzą rodzinę, to jest to najlepszy sposób na walkę z przemocą, to łamię francuskie prawo! We Francji nie wolno mi tego robić, bo mogę usłyszeć, że ja w ten sposób sprzeciwiam się walce przeciw przemocy. Wolność, równość, braterstwo... Ale gdzie jest ta wolność? - pytał.

Co czeka Polskę?

Jakie będą następne kroki realizowania tego planu w Polsce? - Już w 2010 roku znalazłem na polskiej stronie www.mamaitata.org cele lobby homoseksualnego na najbliższe lata – powiedział Francuz i zacytował ten tekst. Jest bardzo ciekawy, bo w międzyczasie, przez ostatnie cztery lata, jego pierwsze trzy punkty zostały zrealizowane we Francji. „1. Dążenie do penalizacji tzw. mowy nienawiści ze względu na orientację seksualną”. We Francji dokonało się to w latach 2002 – 08, w Polsce trwa dzisiaj. „2. Wprowadzenie do szkół tzw. edukacji seksualnej uwzględniającej poglądy ideologów LGBT na kwestię orientacji seksualnej”. We Francji doszło do tego we wrześniu 2011 roku, a w Polsce właśnie trwa próba przeforsowania tego. „3. Zrównanie związków partnerskich z małżeństwem”. We Francji - doszło do tego w kwietniu 2013, w Polsce będzie to dopiero następny etap. Według mamaitata.org kolejne etapy będą takie: „4. Przyznanie parom homoseksualnym prawa do nieograniczonej adopcji dzieci. 5. Zaostrzenie walki z ludźmi, środowiskami i instytucjami nie zgadzającymi się z poglądami środowiska LGBT i wyrażającymi publicznie swój sąd w tej sprawie”.

« 1 2 3 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama