Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Radość w Kochłowicach

Trzej Królowie ze swymi orszakami wyruszą pokłonić się Dzieciątku Jezus po raz pierwszy w Rudzie Śląskiej.

Pierwszy Król spotka się ze swymi poddanymi na placu przy sklepie Jerzego Mańki przy ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej. Drugi orszak wyruszy z terenu po Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. ks. Ludwika Tunkla, zaś orszak Trzeciego Króla rozpocznie przemarsz z parkingu przy ul. ks. Ludwika Tunkla. Uczestnicy zaopatrzeni zostaną w atrybuty w postaci trójkolorowych koron i śpiewników do wspólnego kolędowania. Orszaki wyruszą punktualnie o 13.15.

Trzy rozśpiewane korowody spotkają się na dziedzińcu probostwa, gdzie odbędzie się wspólne kolędowanie Bożej Dziecinie. Wielką atrakcją, nie tylko dla najmłodszych uczestników, będzie obecność żywej stajenki ze Świętą Rodziną. Organizatorem Orszaku Trzech Króli 2014 w Rudzie Śląskiej jest parafia Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama