GN 32/2018 Archiwum

Do Chorzowa też zawitają Trzej Królowie

W poniedziałek, w święto Objawienia Pańskiego, ulicami miasta przejdą dwa orszaki.

Pierwszy z orszaków zorganizowała parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chorzowie-Batorym. Kacper, Melchior i Baltazar przyjadą konno na spotkanie z najmłodszymi, które rozpocznie się o godz. 10.30 przed budynkiem Szkoły Podstawowej nr 37 (ul. Ratuszowa). Wszystkie dzieci, które zjawią się w przebraniach, np. aniołków czy bohaterów bajek, zostaną nagrodzone.

Natomiast w Chorzowie Starym Orszak Trzech Króli rozpocznie się przed kościołem św. Marii Magdaleny o godz. 17. Uczestnicy w barwnym korowodzie, z kolędą na ustach, przejdą do ogrodów Miejskiego Domu Kultury. Tam będzie czekać żywa szopka. Spotkanie zakończy się wspólnym kolędowaniem z zespołem Mode Starochorzowiony.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama