Nowy numer 3/2019 Archiwum

Zimowisko dla niepełnosprawnych dzieci

Organizują je maltańczycy. Możesz wesprzeć wyjazd finansowo.

– Chcemy zabrać dzieci, dla których taki wyjazd nie jest możliwy bez naszej pomocy. Dzieci, które przez cały rok ciężko pracują nad swoim rozwojem. Dajemy nasz czas, pracę i doświadczenie. One dają nam wiele uśmiechu, dobre słowo, radość – tłumaczą organizatorzy.

Wypoczynek dla osób niepełnosprawnych odbędzie się od 19 do 26 stycznia w Ośrodku Wczasowo-Rekolekcyjnym Caritas w Zakrzowie. Jest ono kontynuacją dzieła podjętego w tym roku. Wtedy na zimowisko maltańskie wyjechali uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych nr 12, Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 61 im. Polskich Kawalerów Maltańskich i Gimnazjum Specjalnego nr 29 im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Katowicach, pozytywnie wyróżniający się zachowaniem oraz postępami w pracy szkolnej.

Podstawowy koszt pobytu jednego uczestnika (nocleg, wyżywienie) wynosi 350 zł. Do tego dochodzą koszty transportu i zabezpieczenia medycznego.

Więcej informacji o możliwości finansowego wsparcia zimowiska znaleźć można tutaj.

I maltańskie zimowisko w Zakrzowie   I maltańskie zimowisko w Zakrzowie Małgorzata Szatan

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy