Nowy numer 3/2019 Archiwum

Noc konfesjonałów w Silesii

Kupiłeś już prezenty? Wyspowiadałeś się? W jednym miejscu możesz "zająć się" i jednym, i drugim.

Noc konfesjonałów przeznaczona jest przede wszystkim dla tych, którzy z powodu nadmiaru zajęć do tej pory nie mieli okazji przygotować się duchowo do chrześcijańskiego przeżywania  świąt. "Chcemy, by wierni naszej archidiecezji najpiękniej, przez czystość serca przygotowali się na to, by Bóg na nowo się w nich narodził" - wyjaśniał ks. Krzysztof Biela, moderator ds. nowej ewangelizacji.

Dlatego dzień przed Wigilią, w poniedziałek 23 grudnia od godz. 20 w kaplicy św. Barbary przy Silesia City Center w Katowicach będzie można skorzystać ze spowiedzi. Księża posługujący dostępni będą aż do ostatniego penitenta.

Na początku nocy konfesjonałów o godz. 20 konferencję o Bożym Miłosierdziu, któremu trzeba zaufać wygłosi o. Samuel Kukiełka. Od godz. 20.30 Szkoła Nowej Ewangelizacji "Zacheusz" z Chorzowa poprowadzi modlitwę połączoną z  adoracją Najświętszego Sakramentu.

Wejście do kaplicy 24 godziny na dobę przez TESCO. Można również podjechać samochodem od ul. Ściegiennego pod samą kaplicę.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • Ania92
    22.12.2013 10:06
    Ludzie! To już nawet my sami nie musimy szukać Boga, to ON nas szuka i chce do nas dotrzeć. Dajmy się mu odnaleźć... :-)
    doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy