Nowy numer 3/2019 Archiwum

Radość Ewangelii

W rozmowach o synodzie rozpoczyna się nowy cykl, którego tematem będzie najnowsza adhortacja papieża Franciszka. Gościem Joanny Raś jest ks. Grzegorz Strzelczyk.

Jezus jest źródłem radości. Radość Ewangelii od Niego pochodzi. Smutny jest tylko ten, kto za Nim nie idzie. Kiedy dochodzimy do radości?

Część druga audycji i dokumenty II Polskiego Synodu Plenarnego. Dziś: Kapłaństwo i życie konsekrowane jako wspólnoty życia i posługi z Chrystusem.

Gościem trzeciej części "Rozmów o Synodzie" jest ks. Leszek Szewczyk, przewodniczący Komisji ds. Duszpasterstwa Liturgicznego:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy